„Naujosios Romuvos“ projekto „Miestas ir jo kalnas“ renginys, skirtą Lietuvos sostinės Vilniaus įkūrimo 700-osioms metinėms paminėti

K V I ET I M A S

 

Lietuvos mokslų akademijos skyrius „Mokslininkų rūmai“, Biologijos, medicinos ir geomokslų skyrius bei Lietuvos geologų sąjungos Geologų klubas
maloniai kviečia


į „Naujosios Romuvos“ projekto „Miestas ir jo kalnas“ renginį,


skirtą Lietuvos sostinės Vilniaus įkūrimo 700-osioms metinėms paminėti


2023 m. birželio 1 d. (ketvirtadienį), Lietuvos mokslų akademijos mažojoje konferencijų salėje (Gedimino pr. 3, Vilnius).
Pradžia 15 val.

Konferencija skirta Kunigaikščio geologo Antano Karolio Giedraičio 175-mečiui

 2023 m. gegužės 18 d. 10 val.   Lietuvos geologų sąjunga kartu su Vilniaus universitetu, Lietuvos geologijos tarnyba, Gamtos tyrimų centru, Geologijos įmonių asociacija ir kt. institucijom, Vilniaus universiteto Chemijos ir geomokslų fakulteto Geomokslų institute (M. K. Čiurlionio g., 21/27, II a.) organizuoja mokslinę konferenciją skirtą kunigaikščio geologo Antano Karolio Giedraičio 175-mečiui. 

29-asis geologinių įmonių sąskrydis!

UAB „ARTVA“ kviečia į jau artėjantį geologinių įmonių sąskrydį. Jis  vyks šių metų birželio 9 – 11 dienomis prie Siesarties upės esančiame Kazliškių malūne (Kazliškių g. 3, Kazliškės, Želvos sen., Ukmergės r. sav.)

Prašau, pasidalinkite informacija savo kolektyve ir informuokite, kiek žmonių planuoja dalyvauti iš Jūsų įmonės.

Programa

UAB „ARTVA“ kolektyvo vardu -  Elvinas Paplauskas

Geologų klubo susirinkimas X

Turbūt pastebėjote, kad Lietuvos geologų sąjungos Geologų klubo susitikimai vyksta vis dažniau. Tikimės, kad ši renginių gausa pripildys bendruomenę idėjomis, naujomis diskusijomis ilgiems vasaros vakarams po lauko darbų ir praktikų.

Nariai norintys gauti geologijos sklaidos naujienlaiškį, prašome užpildyti nario anketą: http://www.lgeos.lt/web/node/89. Taip pat kviečiame sekti naujienas LGS puslapyje ir facebook paskyroje, bei pasidalinti su kolegomis. 

 

Susitikimas įvyks gegužės 10 d. 18.00 val.

Miestas ir jo kalnas

Lietuvos mokslų akademijos Mokslininkų rūmai ir Lietuvos geologų sąjungos Geologų klubas 

Maloniai kviečia į “Naujosios Romuvos” projekto “Miestas ir jo kalnas” renginį, skirtą Lietuvos sostinės Vilniaus įkūrimo 700-sioms metinėms paminėti.

Susitikimas įvyks gegužės 3 d. 18.00 val.

Vieta: VU CHGF Geomokslų institutas, 214 a. M.K.Čiurlionio g. 21/27, Vilnius.

Subscribe to