Jaunųjų geologų stovyklos

  • 1-oji stovykla vyko 1985 metais – Utenos r. Pakalnių km. (2 būreliai gyveno palapinėse);
  • 2-oji – 1986 metais – Varėna (Derežnyčios upės užtvankos pusiasalis) (2 būreliai gyveno palapinėse);
  • 3-oji - 1987 metais – Vilniaus r. Skersabalių km. prie Neries (4 būreliai gyveno palapinėse);
  • 4-oji – 1988 metais – Klaipėdos r. Lapiai Želvos slėnis (8 būreliai gyveno palapinėse);
  • 5-oji – 1989 metais – Kauno r. Garliava (Jiesios upės slėnis) (10 būrelių gyveno palapinėse);
  • 6-oji – 1990 metais – Vilnius, Filaretų g. 17 (jaunimo turizmo centras);
  • 7-oji – 1991 metais – Pakruojo r. Petrašiūnai (gyveno palapinėse);
  • 8-oji – 1992 metais –Kaišiadorių r. Rumšiškės (gyveno palapinėse);
  • 9-oji – 1993 metais – Vilkaviškio r. Vištyčio ež. (gyveno palapinėse);
  • 10-oji – 1994 metais – Grigiškės (Vokės ir Neries santakoje) (gyveno palapinėse);
  • 11-oji – 1995 metais – Kunigiškės prie Baltijos jūros (gyveno palapinėse ir nameliuose);
  • 12-oji – 1996 metais – Vilniaus r. Antaviliai (gyveno dideliame vaikų stovyklos pastate po 10 kambaryje);
  • 13-oji – 1997 metais – Birštonas (gyveno palapinėse ir nameliuose);
  • 14-oji – 1998 m. Zarasai (prie Zarasčio ež.) (gyveno „Alytaus“ nameliuose);
  • 15-oji – 1999 metais – Karklė prie Baltijos jūros (gyveno palapinėse ir nameliuose);
  • 16-oji – 2000 metais – Giruliai prie Baltijos jūros ( gyveno palapinėse ir nameliuose);
  • 17-oji – 2001 metais – Vievis (gyveno vaikų stovykloje);
  • 18-oji - 2002 metais - Kačerginė ( gyveno buvusioje vaikų stovykloje);
  • 19-oji - 2003 metais – Karklė prie Baltijos jūros (gyveno palapinėse ir nameliuose);
  • 20-oji - 2004 metais – Burokaraistis prie Burokaraiščio ež. (gyveno „Alytaus“ nameliuose);
  • 21-oji - 2005 metais - Anykščiai prie Šventosios upės (gyveno poilsio namuose „Anykščių šilelis“);
  • 22-oji - 2006 metais - Šventoji prie Baltijos jūros (gyveno „energetiko“ mediniuose nameliuose);
  • 23-oji - 2007 metais – Alytaus r. Nemunaitis (gyveno mediniuose nameliuose be elektros);
  • 24-oji - 2008 metais - Biržų r. Nemunėlio Radviliškis (Nemunėlio – Anaščios santakoje) (gyveno Nemunėlio Radviliškio pagrindinės mokyklos klasėse);
  • 25-oji - 2009 metais - Tiltagaliuose, Panevėžio r. (gyveno „Alytaus“ nameliuose) ;
  • 26-oji - 2010 metais – Kačerginė, Kauno r. Dalyvavo 108 vaikai. (gyveno vaikų stovyklos „Merkurijus“ nameliuose);
  • 27-oji - 2011 metais – Skuodo r. Mosėdis (gyveno Mosėdžio gimnazijos klasėse);
  • 28 -oji - 2012 metais – Trakų r. Aukštadvaris (gyveno Aukštadvario žemės ūkio mokyklos bendrabūtyje);
  • 29-oji – 2013 metais – Šilutės r. Kintai ( gyveno vaikų stovyklos mediniuose nameliuose);
  • 30-oji – 2014 metais – Pasvalio r. Narteikių km. (gyveno Joniškėlio Igno Karpio žemės ūkio ir paslaugų mokyklos bendrabutyje);
  • 31-oji – 2015 metais – Mažeikių r. Viekšnių sen. Stovyklavietė „Virvytė“ (gyveno stovyklavietės name);
  • 32-oji - 2016 metais - Ukmergės r. Veprių sen., poilsiavietėje „Šventosios vingiai“ (gyveno stovyklavietės name);
  • 33-oji – 2017 metais – Alytaus r. Daugai (gyveno Daugų technologijos ir verslo mokyklos bendrabutyje);
  • 34-oji – 2018 metais – Šventoji prie Baltijos jūros (gyveno „energetiko“ mediniuose nameliuose);
  • 35-oji – 2019 metais – Veisiejai (gyveno Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos bedrabutyje).