Gerb. Lietuvos geologų sąjungos nariai ir norintys jais tapti,

Narystė Lietuvos geologų sąjungoje suteikia plačias galimybes dalyvauti LGS veiklose – konferencijose, Geologų klubo susirinkimuose, Geologų dienos, Geologinio paveldo dienos ir kituose renginiuose, projektuose, dalyvauti Europos geologų federacijos veiklose, aktyviai reikšti ir įgyvendinti savo sumanymus, užmegzti ryšius su Lietuvos geologais ir geologijos organizacijomis bei įmonėmis, turėti draugų visoje geologinėje visuomenėje ir prisidėti, kad geologų žinomumas ir darbas būtų vis labiau gerbiamas.
LGS nariu gali tapti kiekvienas 18 metų sulaukęs Lietuvos Respublikos pilietis ir (ar) užsienietis, ar Juridinis asmuo, kurio veikla neprieštarauja LGS veiklos kryptims, pritariantis jos veiklos būdams, dalyvaujantis veikloje ir mokantis nario mokestį. Tampant LGS nariu įsipareigojama laikytis LGS įstatų.
Visi norintys tapti LGS nariais gali tai padaryti užpildydami šią paraišką. Užpildytą paraišką galite persiųsti ar perduoti savo skyriui-sekcijai, LGS sekretorei arba LGS pirmininkui. Galite taip siųsti paštu (adresas žemiau) arba skenuotą versiją epaštu  jonas.satkunas@lgt.lt. Tapus nariu gaunate LGS nario kortelę ir LGS sąjungos ženkliuką ir tampate pilnateisiu LGS bendruomenės nariu.
Tie kurie jau yra nariai, maloniai prašome užpildyti trumpą šią LGS nario anketą. Tai leis mums patikslinti LGS narių skaičių bei atnaujinti Jūsų kontaktinę informaciją. Šiuo metu LGS narių sąrašuose yra grupė žmonių apie kuriuos vis dar neturime jokios informacijos, o senieji kontaktai gali būti ir pasikeitę. Turėdami jūsų kontaktinius duomenis, galėsime operatyviau dalintis svarbia informacija, atlikti apklausas, informuoti apie renginius. Tai prisidės prie kvorumo klausimo sprendimo ataskaitinio-rinkiminio suvažiavimo metu. Tikimės Jūsų supratimo.

Nuoroda į paraišką norint tapti nariu: paraiška

Nuorodą į anketą: Lietuvos geologų sąjungos nario anketa

Nario mokestį, nurodant vardą, pavardę su prierašu „nario mokestis” prašome pervesti pavedimu:
Ats. sąskaita: LT41 7300 0100 0062 8654, AB „Swedbank“, banko kodas 7300.
Buveinės adresas: Eišiškių pl. 26, LT-02184, Vilnius, Lietuva.
Įmonės kodas: 291689190
LGS XXX suvažiavimo nutarimu LGS nario mokestis – 15 Eur.,
veteranams ir studijuojantiems LGS nariams – 10 Eur.,
stojamasis mokestis – 10 Eur.