Sveiki,

Kviečiame į XIV Geologų klubo susitikimą! Tikimės, kad klube vis dažniau girdėsime ir studentiškų patirčių bei nuomonių. Šįkart Arina ir Auksė, kurioms studijų laikai dar netokie tolimi papasakos apie savo kelionių ir darbo patirtis tolimuose kraštuose. Puiki proga pagalvoti apie savo karjeras ir pagauti įkvėpimą.

Temas kitiems susitikimams toliau siūlykite ir siųskite el.paštu jonas.satkunas@lgt.lt.

Geologe, paskambink kolegai. Vis dar neturime visų jūsų kontaktų, pasikvieskite kolegas, kurie ne taip dažnai užsuka į LGS ir facebook puslapius. Dėstytojai paskatinkite pirmakursius užsukti, nekantraujame susipažinti!

Vieta: VU CHGF Geomokslų instituto, 214 a. M.K.Čiurlionio g. 21/27, Vilnius. Ir nuotoliniu būdu per MsTeams platformą. Nuoroda prisijungimui: https://tinyurl.com/3xwz65by

VU Teams kartais gali neveikti jeigu jungiatės ir savo darboviečių su teams paskyromis. Jeigu kyla kitų techninių nesklandumų rašykite į facebook renginį komantarus, aš viską stebiu ir taisau realiu laiku, įdėsiu naujas nuorodas tenia jei kas nutiks.

Susitikimas įvyks lapkričio 14 d. 18.00 val.

18.00 – 19.30  ŠIAURĖJE IR PIETUOSE. Patirtys, gamta ir kultūra: Skandinavijoje ir Naujoje Zelandijoje. Arina Ašipauskaitė ir Auksė Baltulytė.

Programa: ŠIAURĖJE IR PIETUOSE

19.30-20.00 Dskusija. Geoaktualijos. Dr. Jonas Satkūnas.